Blog İçerikleri

Kurumunuza özel olarak oluşturacağımız paketlerle sunacağımız blog içerikleriyle web sitenize trafik artacak, kurumsal blogunuzla fark yaratacaksınız.
Blockchain Hayatımızı Değiştirecek
Blockchain son dönemlerin en çok konuşulan teknolojilerinden biri. Bu kadar gündemde olmasının nedeni, küresel ekonomiyi değiştirme, birçok kurumu etkileme potansiyeli.
Enerjide Yeni Teknolojiler - I
Enerjide yeni teknolojilerin kullanımını ele aldığımız dört bölümlük yazı dizimizin ilkinde...
2019 Teknoloji Öngörüleri
Günümüz teknolojilerinin değişim hızı öyle yüksektir ki bir yıldan diğerine katedilen aşamalar baş döndürmektedir.
Yeni Ekonominin Petrolü: Büyük Veri - I
Büyük verinin etkileri, veri üretimi devam ettikçe ve veri analizleri arttıkça bütün endüstrilerde gözle görünür değişiklikler yaratıyor.
Fabrikaların Geleceği Karanlık
Teknolojik gelişmeler sanayi devriminden bu yana üretimdeki verimliliği büyük ölçüde artırdı. 19’uncu yüzyılda buharlı türbinler fabrikalara güç verdi.
Dijital Endüstriyel'in Şifreleri Çözülüyor: İnovasyon Becerisi
Günümüzde dijitalin, büyük verinin ve Endüstriyel İnternet’in dönüştürücü gücü hakkında hararetli tartışmalar yaşanıyor.
Yapay Zeka Doktorlarla Yarışıyor
İnsandan daha hızlı, daha net tehşis ortaya koymak için yaratılan tıbbi yapay zekâ sistemleri ve doktorlar arasında ciddi bir rekabet söz konusu.
2020'de Bizi Bekleyen Meslekler
Albert Einstein’ın “Hayal gücü bilgiden daha önemlidir” diyerek yaratıcılık ve yeni fikirler ortaya koyma becerisinin önemini vurgulamasından bu yana yaklaşık bir asır geçti.